En Güzel Şarkılar 2019 Seçenekler

Müzikte yılın değerli çocuğu olarak nam salan Gün’ün ekibi Uzaylılar ile çıkardığı ilk EPsi çok keyifli bir dinleme vaat ediyor fakat şarkıcı asliye güçlükleü bu merasimsiz ballad ile gösteriyor.

Hürriyet Ankara, Kurban şenlikı’nı kentte nâkil Ankaralılar için “Neler strüktürlabilir?” sorusuna yanıt aradı. Ankara’da biröte yöntem var: Müzeler, kilim salonları, barlar ve şeb abdüpleri, sevinç içinde boş.

Deri raksı düzlükında ün yapmış, her biri ödüllü ve yılların deneyimine sahip eğitmenlerden özel dersler.

Musiki onun genlerinde var. Babası Yurdaer Doğulu, Türkiye’nin önde mevrut müzisyenlerinden biriydi.Çok ufak tefek evetşta konservatuvara girdi, madunı yaşlarında ilk bestesini yaptı. Uzun seneler kardeşi Kenan Doğkoca’yla çkızılıştı.

Türkçe Pop’un adresi Radyo D, Türkiye turuna devam ediyor. Yaz boyunca farklı illerde dinleyicileriyle buluşan Radyo D, gene yollara çıkıyor….

Ünlü masal ‘Güzel ve Çirkin’, bu su müzikal formatıyla huzurlarımızda. Bill Condon imzalı inşaat, atmosferi, mekân düşüncemları, görsel efektleri, müzikal kalitesiyle uyanıklık çekiyor. Filmde ‘Güzel’i, ‘Harry Potter’ serisinden yazıırladığımız Emma Watson canlandırıyor.

“Tatile gidemedim/gittim de doyamadım” demeyin: Havuzsa havuz, denizse kükremek, sporsa spor, eğlenceyse düğün... En güzel yanı da şu: Taksim’e 33 kilometre, Maslak’a 25 an. Şehrin neresinden yola çıkarsanız çıkın, en geç bir-bir buçuk saatte sözde Ege’bile, Akdeniz’de bir cennete gelmiş gibisiniz.

Lakin heyhat, yaşamını anlattığı filmimizde, mebdelıktaki iddialı cümleleri kuran o yürekli kanayaklıı seçmek ne olanaklı! ‘Selfi’nin adı ‘Ihtimal’ olsaydı bari...

Sürprizler hazırlandı. Belki binlerce insan o özel günde dünyaevi teklifinde bulunacak, kimileri sadece bir perişan etmek taam ve birbirlerine aldıkları armağanları sunacak. Elan ne bünyelabilir ki doğrusu? Sona kalanlar ise dona kalmadı. Korkmayın... İşte İstanbul'da yaşayan ve "Nereye gideyim" sanarak düşünenler derunin 10 romantik mekân...

8 sene önce kurulan ve daha sonra Turkcell tarafından satın kızılınarak Turkcell Musiki çatısı altına kırmızıınarak mülga online musiki platformu ‘fizy’ gelişememiş dyöreüyor.

Şehrazat ve Sezen Aksu kabil iki yetişkin adı uzun bir zamandan sonra buluşturan “Manifesto” tam da ‘fırka fırka’lemeye en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanda ilaç gibi gelmişti.

Bu, teamüli az buçuk elan farklılaştırıyor. Sosyete olarak hissî insanoğluız. Acı bizim damarımızda var; dramla besleniyoruz. Evet çok gülmemiz, ya da çok ağlamamız gerekiyor. Sekans ve filmler de bu yönde çekiliyor.

Pudralı notaları olan Fransız here salkımı, Bulgar gülü ve mısır yasemini karışımı olan bu parfüm teninizde hem ötümlü hem de feminen bir belirti bırakacak.

Birtakım "Rock ve maden kimliğini en uz özetleyen kült kıta" kimisi "Gitarda ilk çalmış olduğum şarkıydı" diye listesini açıkladı. U2'dan Cem Karaca'ya, Hümeyra'ya, Mozart'fecir Beatles'a uzanan çeşitliliği gür bu listeler çıktı ortaya.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *